Bezpłatna wycena

Instalacja Fotowoltaiczna

Wycena

Zastanawiasz się ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna? Kiedy inwestycja w instalację się zwróci? Instalacja dobrej jakości to wydatek od 4 - 6 tysięcy złotych za każdy 1 kWp. Biorąc pod uwagę przeciętnej wielkości i najczęściej wybierane instalacje można przyjąć iż zwrot następuje po średnio 6 - 7 latach.

Zapotrzebowanie na moc

Głównym kryterium doboru instalacji fotowoltaicznej jest roczne zużycie energii elektrycznej, które mamy na fakturze od naszego Dostawcy Energi. Znając tę wartość możemy obliczyć jaka instalacja będzie nam potrzebna do całkowitego zaspokojenia zapotrzebowania oraz po jakim czasie inwestycja będzie się zwracać.

Możliwości energetyczne 

Wykorzystanie możliwości energetycznych Słońca to ogromny potencjał rozwoju technologicznego i działania w kierunku różnicowania odnawialnych źródeł energii. Rynek fotowoltaiczny jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijającej się gałęzi przemysłu energetycznego. Dzięki licznym dopłatom do instalacji fotowoltaicznych jest ona bardzo opłacalną inwestycją.  

Do wykonania bezpłatnej wyceny potrzebujemy tylko kilku najistotniejszych informacji dotyczących budynku, którego ma dotyczyć inwestycja. Wypełnij krótki formularz, napisz jaki jest Twój przeciętny miesięczny koszt za energię elektryczną, z czego jest dach (jeśli instalacja ma być na dachu budynku) – przygotujemy ofertę, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.

  Wyceń instalację za darmo

  Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest ASECO POLSKA SP. Z O.O. 30-554 Kraków, ul. Zamknięta 10 lok 1.5 (dalej: ASECO), nr tel.: +48 12 307 13 90, e-mail: biuro@technika-solarna.com. Kliknij aby zapoznać się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz klauzulą informacyjną.


  * Pola wymagane

  Instalacje fotowoltaiczne

  Bezpłatna wycena

  Poniżej znajdą Państwo dane potrzebne do skontaktowania się z nami.
  Wyślij wiadomość, a my oddzwonimy w ciągu 24h.

  Skontaktuj się z nami

  Oferujemy atrakcyjne kredytowanie 
  w Santander Consumer Bank

  • Oprocentowanie miesięczne: 0,25 %
  • Maksymalna liczba rat: 84 (7 lat)

  ASECO POLSKA SP. Z O.O. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem ASECO POLSKA SP. Z O.O.
  Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

  Spersonalizowana oferta, jakość i estetyka

  Podchodzimy poważnie do wszystkich projektów instalacji. Każda przygotowana przez nas oferta jest indywidualnie dobrana i oceniona przez naszych techników i elektryków. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów estetycznych oraz jakościowych. Nasze propozycje i montaż spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

  Gwarancja i najwyższa jakość

  Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, zarówno na etapie obsługi bezpośredniej, jak również montażu. Już na etapie projektowania chętnie doradzimy w kwestiach technicznych. Będziemy służyć radą aż po chwilę kiedy zaczniesz korzystać z darmowego prądu. Opieramy się na sprzęcie renomowanych producentów. Wybierając nas otrzymujesz gwarancje na:
  • do 25 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych
  • do 12 lat gwarancji na falownik.

  Szybki zwrot inwestycji

  Uwzględniając dopłaty do instalacji fotowoltaicznych zwrot z inwestycji w instalację fotowoltaiczną może nastąpić już po 5 latach. Oczywiście jest to zależne od tego z jakich dopłat skorzystamy, jaką instalację wykonujemy oraz jakie rachunki płaciliśmy. W przypadku dodatkowych programów regionalnych z dotacjami nawet do 15 tysięcy złotych możemy liczyć na jeszcze szybszy zwrot.