Fotowoltaika

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Oferta

Co to jest fotowoltaika i czy warto w nią zainwestować? Instalacja fotowoltaiczna – fotowoltaika (skrót PV od ang. photovoltaics) zamienia energię z promieniowania słonecznego w energię elektryczną, dzięki czemu jest ona niezwykle opłacalna, a środki w taką instalację szybko się zwracają. Posiadając instalację fotowoltaiczną wiele zyskujemy. Poniżej przedstawimy Państwu szereg zalet oraz wady instalacji fotowoltaicznej. Korzyści wynikające z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej są niepodważalne, szczególnie jeśli rachunki za prąd są sporym obciążeniem naszego budżetu. 

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Instalacje Fotowoltaiczne

Stale rosnące koszty energii elektrycznej powodują, iż coraz więcej osób rozważa korzystanie z Odnawialnych Źródeł Energii. Instalacje fotowoltaiczne zyskują ogromną popularność. Koszt instalacji fotowoltaicznej waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od wielkości instalacji oraz podzespołów z jakich skorzystamy. Należy założyć iż dobrej jakości instalacja fotowoltaiczna to wydatek od 4 – 6 tysięcy za 1kW. Montaż instalacji fotowoltaicznej powoduje, iż rachunki za prąd zmniejszają się nawet do kilkunastu złotych miesięcznie, a możliwość skorzystania z licznych ulg czy dofinansowań sprawia, iż fotowoltaika jest niezwykle opłacalnym rozwiązaniem.

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje Fotowoltaiczne Sprzedaż i montaż

Chcesz wiedzieć jak przebiega cały proces zakupu instalacji fotowoltaicznej? Nasza firma kładzie nacisk na jakość instalacji i wykonania. Każdą instalację wykonujemy tak jak swoją własną i to jest dla nas priorytet. Dbamy o szczegóły, czego dowodem jest szereg zadowolonych klientów.

Oferta
Montaż serwis

Serwis Instalacji Fotowoltaicznych

Instalacje fotowoltaicznie są niemalże całkowicie bezawaryjne – serwis fotowoltaiki jest potrzebny niezwykle rzadko. Corocznie warto jednak sprawdzić instalację zwłaszcza przed szczytowym sezonem.

Oferta
Fotowoltaika dla domu

Instalacje Fotowoltaiczne Dla Domu

Montaż paneli fotowoltaicznych to recepta na stale rosnące rachunki za prąd. Jakie jeszcze są zalety tego rozwiązania? Instalacje Fotowoltaiczne

Oferta
fotowoltaika dla firmy

Instalacje Fotowoltaiczne Dla Firm

Instalacje fotowoltaiczne obniżą rachunki za prąd w Twojej firmie. Zależy Ci na redukcji kosztów prowadzonej działalności? Sprawdź jakie podatkowe korzyści przemawiają za inwestycją w instalację fotowoltaiczną.

Oferta
wycena fotowoltaiki

Bezpłatna Wycena instalacji fotowoltaicznej

Wypełnij formularz i sprawdź ile zaoszczędzisz dzięki panelom fotowoltaicznym.

Uzyskaj bezpłatną wycenę