O nas

Informacje o firmie Technika Solarna

O firmie

To przede wszystkim zespół o rozległej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji w zakresie Instalacji Fotowoltaicznych. Specjalizujemy się w doradztwie technicznym oraz montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw utrzymując przy tym najwyższy standard obsługi. Montaże wykonujemy głównie na terenie województw: Małopolska, Śląsk, Podkarpacie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami podzespołów, aby zagwarantować Państwu właściwą obsługę zarówno na etapie inwestycji jak i w przypadku potrzeby uzyskania wsparcia technicznego na etapie użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów z którymi współpracujemy, dlatego szczególną uwagę przykładamy do jakości świadczonych usług, zarówno na etapie bezpośredniej obsługi klienta, jak również samego montażu instalacji fotowoltaicznej, gdzie przewagę stanowi estetyka i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najbardziej wymagające projekty. Posiadamy OC działalności gospodarczej. 

Oferujemy:

  • wydajną eksploatację paneli fotowoltaicznych,
  • doradztwo w zakresie wykorzystania instalacji oraz miejscu montażu,
  • precyzyjny montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • serwis,
  • gwarancję,
  • finansowanie instalacji (kredyt),
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania,
  • uzgodnienia z Rzeczoznawcą ds. bezpieczeństwa PPOŻ,
  • kompletna dokumentacja do Zakładu Energetycznego.

BEZPŁATNA WYCENA - KOMPLEKSOWA REALIZACJA – PEŁNA DOKUMENTACJA

Na co zwrócić uwagę wybierając wykonawcę instalacji?

Jesteś zdecydowany na montaż instalacji fotowoltaicznej, ale nadal zastanawiasz się nad wyborem Wykonawcy? Co to znaczy dobra firma instalatorska? Mamy dla Was wskazówki którymi należy kierować się przy wyborze wykonawcy instalacji PV.

Jakość wykonania

Wykonawca pracuje tylko na komponentach i sprzęcie najwyższej jakości – wybierajmy firmy bazujące na pewnych komponentach instalacji, ale też posiadającej dobry sprzęt monterski. Wykonawca to firma pracująca na co dzień przy wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych i powinna dysponować sprzętem dobrej jakości. Zapytajmy o czas wykonywania instalacji. Przeciętna instalacja fotowoltaiczna to nie tylko położenie paneli na dachu - montaż w jeden dzień powinien nas zaniepokoić. Pytajmy o czas wykonywania takiej instalacji! Zapytajmy o zdjęcia z realizacji.  Zwracajmy uwagę na szczegóły!

Bezpieczeństwo w pracy

Technicy oraz monterzy – to wizytówka firmy, zwróćmy uwagę już na wizji lokalnej czy technik chce nam doradzić, zaproponuje dokładne zwymiarowanie dachu czy jego wizja lokalna sprowadzi się jedynie do sporządzenia oferty i podpisania umowy. Na obmiarze dachu można zweryfikować czy monterzy przestrzegają zasad BHP, mają rękawice, uprzęże i ubrania ochronne. Zapytajmy czy firma zakłada zabezpieczenia AC i DC? Czy wykonuje uziemienie? Czy uzgadnia i wykonuje instalację zgodnie z uzgodnieniem z Rzeczoznawcą ds. PPOŻ?

Doświadczenie firmy

Kiedy mamy pewność, że firma wykonawcza solidnie zajmie się naszą instalacją? Gdy ma za sobą co najmniej kilkadziesiąt skutecznie zrealizowanych inwestycji. Jeśli firma ma galerię realizacji na stronie można to łatwo sprawdzić, jeśli nie to niestety będzie to ciężkie do zweryfikowania.

Cena

Nie wybierajmy najtańszej oferty. Na rynku działa ogrom firm proponujących bardzo niskie ceny instalacji. Takie instalacje często nie są wykonane zgodnie ze sztuką, nie posiadają uziomów, uzgodnień i wielu innych. Instalacje tanie powstają w jeden dzień i to powinno wzbudzić nasz niepokój.

Działamy w zgodzie z naturą

Ekologiczne źródło energii

Rozwiązania technik solarnych w dziedzinie pozyskiwania prądu ze słońca. Odnawialne źródła energii, oraz niezależność energetyczna w Twoim domu.

Zobacz naszą ofertę

Fotowoltaika dzięki firmie Technika Solarna

Jak podjąć z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z technikiem, który doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania.

BEZPŁATNA WYCENA - KOMPLEKSOWA REALIZACJA – PEŁNA DOKUMENTACJA

1

Wizja lokalna

Ocena na miejscu możliwości wykonawczych, warunków technicznych oraz oczekiwań inwestora.

2

Oferta

Na podstawie zebranych danych przygotowujemy ofertę, która najlepiej spełnia Państwa oczekiwania.

3

Wybór finansowania

4

Wybór projektu i podpisanie umowy

Po akceptacji wybranej oferty przystępujemy do podpisania umowy na montaż instalacji.

5

Montaż instalacji

Ustalamy z Państwem dogodny termin montażu i przystępujemy do pracy.

6

Wniosek do zakładu energetycznego

Na mocy obowiązujących przepisów każda instalacja fotowoltaiczna o mocy do 50 kW wymaga wyłącznie zgłoszenia do właściwego ZE oraz wymiany licznika prądu na dwukierunkowy. Odbywa się to na koszt operatora i Zakład Energetyczny ma na to 30 dni od daty zgłoszenia. Przygotowujemy kompletną dokumentację w cenie instalacji!

7

Wniosek o dotację

Przygotujemy za Państwa kompletny wniosek o dofinansowanie do instalacji!