Podzespoły

Elementy składowe instalacji fotowoltaicznej

Elementy Instalacji fotowoltaicznej

Instalacja fotowoltaiczna to wiele podzespołów, które w całości składają się na funkcjonowanie całego systemu. Każda prawidłowo działająca instalacja fotowoltaiczna musi składać się z paneli, inwertera, konstrukcji, zabezpieczeń i okablowania.

Jaki zestaw instalacji fotowoltaicznej wybrać?

Instalacja fotowoltaiczna musi być dobrana indywidualnie. Elementy z jakich będzie się składała decydują o sprawności i wydajności całej instalacji. Zwróćmy uwagę wybierając wykonawcę czy przygotuje on dla nas indywidualny projekt czy sprzeda nam gotowy zestaw. Pamiętajmy, iż nie u każdego można zastosować takie samo rozwiązanie. W naszej ofercie dobierzemy zestaw dopasowany do Twoich potrzeb! Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z technikiem, który doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania.

Elementy instalacji fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne to jeden z kluczowych elementów instalacji fotowoltaicznej mający bezpośredni wpływ na sprawność oraz żywotność całego układu.

Oferta
Inwertery do fotowoltaiki

Inwertery do Fotowoltaiki

Falowniki fotowoltaiczne to urządzenia niezbędne do funkcjonowania naszych instalacji, a jakość stosowanych przez nas urządzeń stanowi siłę instalowanych przez nas elektrowni.

Oferta
Magazynowanie energii fotowoltaika

Magazynowanie energii

To świetne uzupełnienie przydomowych elektrowni słonecznych, pozwalające na lepsze zarządzanie wyprodukowaną energią. Równocześnie stanowi ono rozwiązanie dzięki któremu stajemy się niezależni od przerw w dostawach prądu.

Oferta

Najwyższej jakości podzespoły

Sprawdzone podzespoły

Jesteśmy w stanie wykonać instalację na praktycznie każdych wybranych przez Państwa podzespołach. Jednakże sami stawiamy na jakość i nasze instalacje fotowoltaiczne opieramy wyłącznie o sprawdzone podzespoły.  Nasze prace opieramy najczęściej na panelach słonecznych JA Solar, Q.CELLS oraz Longi. To producenci paneli fotowoltaicznych będący w czołówce zestawienia Tier-1, które jest prowadzone przez Bloomberg.  Kierujemy się zasadą, aby zarówno dla klienta jak i dla nas było jak najmniej sytuacji serwisowych. Bierzemy pod uwagę wydajność falownika i modułów, warunki gwarancyjne, serwis oraz opinie specjalistów. Jeśli chodzi o falowniki, te które są najczęściej wybierane przez naszych klientów to: FRONIUS, SMA oraz SOLAR EDGE.